گروه تولیدی آریا صنعت قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی تحت مجموعه ارکان ماشین نماینده انحصاری لیبهر آلمان و بعد از انقلاب اسلامی با نام ایستگاه بتون مشغول به فعالیت بوده که پس از آن با تجزیه شرکت، گروه آریاصنعت تشکیل گردید.

اکنون گروه آریاصنعت با سابقه ۳۵ ساله و به عنوان بزرگترین واردکننده تاورکرین های پتن صفر در ایران بعد از انقلاب اسلامی در زمینه تولید و ساخت دستگاه ها و قطعات ماشین آلات راهسازی و ساختمانی از جمله دستگاه تولید بتون آماده (بچینگ پلانت) در تیپ ها و ظرفیت های مختلف، تاورکرین، آسانسور کارگاهی، داربست آسانسوری متحرک (پلت فرم) و گیربکس های صنعتی افتخار دارد با ایجاد نوآوری در تولید محصولات و بومی سازی قطعات بر پایه سیاست مشتری مداری و همچنین واردات و صادرات محصولات به کشورهای همسایه از جمله ترکمنستان، ازبکستان، افغانستان، عراق و … و با امید به آینده بهتر در راستای استقلال کشور عزیزمان ایران گامی موثر بردارد.

گروه آریاصنعت متشکل از دو کارخانه تولیدی است که با بیش از سه دهه فعالیت، تلاش و تولید محصولات در زمینه ماشین آلات ساختمانی با کیفیت برتر، بهره گیری از  تکنولوژی روز دنیا و همچنین قیمت رقابتی به همراه خدمات پس از فروش، در سال های اخیر موفق به طراحی و تولید انواع سیستم های مختلف جهت بالا بردن کیفیت و دقت در دستگاه های تولیدی گردیده است.

کارخانه شماره ۱ (جاده قدیم کرج):

در کیلومتر ۵ جاده قدیم کرج و به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع واقع شده است. در این کارخانه بیشتر محصولات مربوط به ایستگاه بتون آماده (بچینگ پلانت)، تاورکرین، گیربکس های صنعتی و تابلوهای کنترل هوشمند (اینورتر) تولید می گردد.

کارخانه شماره ۲ (گرمدره):

در کیلومتر ۲۶ جاده مخصوص کرج و به مساحت ۱۰،۰۰۰ مترمربع واقع شده است. در این کارخانه بیشتر محصولات مربوط به آسانسورهای کارگاهی، پلت فرم و تاورکرین تولید می گردد.

گروه-آریاصنعت