درباره آریاصنعت

گروه تولیدی آریا صنعت قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی تحت مجموعه ارکان ماشین نماینده انحصاری لیبهر آلمان و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی با نام ایستگاه بتون مشغول به فعالیت بوده که پس از آن با تجزیه شرکت، گروه آریاصنعت تشکیل گردید.

اکنون گروه آریاصنعت با سابقه ۳۵ ساله و به عنوان بزرگترین واردکننده تاورکرین های پتن صفر در ایران بعد از انقلاب اسلامی در زمینه تولید و ساخت دستگاه ها و قطعات ماشین آلات راهسازی و ساختمانی از جمله دستگاه تولید بتون آماده (بچینگ پلانت) در تیپ ها و ظرفیت های مختلف، تاورکرین (جرثقیل برجی)، آسانسور کارگاهی، داربست آسانسوری متحرک (پلت فرم) و گیربکس های صنعتی افتخار دارد با ایجاد نوآوری در تولید محصولات و بومی سازی قطعات بر پایه سیاست مشتری مداری و همچنین واردات و صادرات محصولات به کشورهای همسایه از جمله ترکمنستان، ازبکستان، افغانستان، عراق و … و با امید به آینده بهتر در راستای استقلال کشور عزیزمان ایران گامی موثر بردارد.

گروه آریاصنعت متشکل از دو کارخانه تولیدی است که با بیش از سه دهه فعالیت، تلاش و تولید محصولات در زمینه ماشین آلات ساختمانی با کیفیت برتر، بهره گیری از  تکنولوژی روز دنیا و همچنین قیمت رقابتی به همراه خدمات پس از فروش، در سال های اخیر موفق به طراحی و تولید انواع سیستم های مختلف جهت بالا بردن کیفیت و دقت در دستگاه های تولیدی گردیده است.

کارخانه شماره ۱ (جاده قدیم کرج):

در کیلومتر ۵ جاده قدیم کرج و به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع واقع شده است. در این کارخانه بیشتر محصولات مربوط به ایستگاه بتون آماده (بچینگ پلانت)، تاورکرین، گیربکس های صنعتی و تابلوهای کنترل هوشمند (اینورتر) تولید می گردد.

کارخانه شماره ۲ (گرمدره):

در کیلومتر ۲۶ جاده مخصوص کرج و به مساحت ۱۰،۰۰۰ مترمربع واقع شده است. در این کارخانه بیشتر محصولات مربوط به آسانسورهای کارگاهی، پلت فرم و تاورکرین تولید می گردد.

درباره آریاصنعت